Podnikatelé a banky

Tento článek by spíše měl jmenovat banky a podnikatelé. Protože v poslední době se banky snaží vyjít podnikatelům všemožně vstříc. Například financováním bez dokládání příjmu až 500 tisíc Kč nebo 2 miliony Kč i se záporným daňovým přiznáním když má klient vhodnou zástavu. Předpokládá se, že se blíží krize a není od věci si do podnikání pořídit finanční rezervu, například ve formě povoleného debetu, který budu mít připravený na dobu, kdy na něj třeba nedosáhnu… Navíc vybraná povolání, jako například lékaři a další odborníci mají podmínky ještě jednodušší. Mimochodem peníze z firemního úvěru se dají použít na jakýkoliv účel, nabízí se zde refinancování soukromých úvěrů za výhodných podmínek.

V podmínkách bank se dobře vyznám a rád Vám naleznu vhodné řešení.

O mně

Jmenuji se Jan Hruška.

O finančnictví se zajímám od mládí, kdy jsem studoval obor bankovnictví.

Zkušenosti mám ze všech stran barikády, neboť jsem pracoval pro banku, řešil vlastní hypotéku i finanční plánování. Nyní pracuji jako nezávislý poradce.

Za svou kariéru jsem pomohl více jak stovce klientům, primárně s problematikou bydlení. Dovolím si říci, že můj osobní přístup tvoří nejen spokojené klienty, ale navíc i „spřízněné duše“, které se na mě obrací i v ostatních otázkách finančního plánování dle jejich aktuálních potřeb – pojištění domu, auta atp.

Razím myšlenku, že spokojený klient je z dlouhodobého hlediska mnohem více, než rychlý zisk, proto se snažím o své klienty dlouhodobě pečovat.

Dovolte mi, abych se mohl postarat i o Vás.

Ušetřím Vám čas, peníze a nervy.

Jan Hruška

Zavolejte mi a nebo napište

Domluvíme si schůzku a já Vám nabídnu možné řešení

Napište mi