Hypotéka dopředu

V poslední době je málo zajímavých nemovitostí na prodej a pokud se něco najde, je zapotřebí jednat rychle. V tomto případě řeším s klienty hypotéku dopředu, která se schválí a když se objeví nemovitost zpracování je rychlé, téměř jako kdyby klienti měli své peníze. Nemovitost můžete hledat až tři roky od chválení bankou. Podmínky a sazby jsou srovnatelné se standardní hypotékou. S několika klienti jsem takto již jejich vysněné bydlení pořídili a mohou tento postup doporučit. Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace.

O mně

Jmenuji se Jan Hruška.

O finančnictví se zajímám od mládí, kdy jsem studoval obor bankovnictví.

Zkušenosti mám ze všech stran barikády, neboť jsem pracoval pro banku, řešil vlastní hypotéku i finanční plánování. Nyní pracuji jako nezávislý poradce.

Za svou kariéru jsem pomohl více jak stovce klientům, primárně s problematikou bydlení. Dovolím si říci, že můj osobní přístup tvoří nejen spokojené klienty, ale navíc i „spřízněné duše“, které se na mě obrací i v ostatních otázkách finančního plánování dle jejich aktuálních potřeb – pojištění domu, auta atp.

Razím myšlenku, že spokojený klient je z dlouhodobého hlediska mnohem více, než rychlý zisk, proto se snažím o své klienty dlouhodobě pečovat.

Dovolte mi, abych se mohl postarat i o Vás.

Ušetřím Vám čas, peníze a nervy.

Jan Hruška

Zavolejte mi a nebo napište

Domluvíme si schůzku a já Vám nabídnu možné řešení

Napište mi