Čas na refinancování nebo novou hypotéku je teď

Pokud se blíží fixace Vaší hypotéky v nadcházejících dvou letech, nebo máte nevýhodnou sazbu, je nejlepší doba s tím něco dělat. Stejně tak pokud uvažujete o hypotéce a ještě nemáte vybranou svou nemovitost.

Nyní je ideální čas to řešit, vše naznačuje, že sazby hypoték se začnou zvyšovat. Poradím Vám s refinancováním nastavím ideální parametry, jak ve fixaci i mimo ní.

Pro novou hypotéku ani nemusíte mít vybranou nemovitost, vše připravíme, a pak když najdete nemovitost, peníze máte připravené. Mám pro Vás nejlepší sazby hypoték, mé poradenství je bezplatné.

O mně

Jmenuji se Jan Hruška.

O finančnictví se zajímám od mládí, kdy jsem studoval obor bankovnictví.

Zkušenosti mám ze všech stran barikády, neboť jsem pracoval pro banku, řešil vlastní hypotéku i finanční plánování. Nyní pracuji jako nezávislý poradce.

Za svou kariéru jsem pomohl více jak stovce klientům, primárně s problematikou bydlení. Dovolím si říci, že můj osobní přístup tvoří nejen spokojené klienty, ale navíc i „spřízněné duše“, které se na mě obrací i v ostatních otázkách finančního plánování dle jejich aktuálních potřeb – pojištění domu, auta atp.

Razím myšlenku, že spokojený klient je z dlouhodobého hlediska mnohem více, než rychlý zisk, proto se snažím o své klienty dlouhodobě pečovat.

Dovolte mi, abych se mohl postarat i o Vás.

Ušetřím Vám čas, peníze a nervy.

Jan Hruška

Zavolejte mi a nebo napište

Domluvíme si schůzku a já Vám nabídnu možné řešení

Napište mi